Giriel, a varázslók városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriel, a varázslók városa

Giriel, a varázslók városa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az Első kaland

Go down 
SzerzőÜzenet
A Sárkány
Admin
A Sárkány


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2009. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Dánia, Giriel i Varad

Az Első kaland Empty
TémanyitásTárgy: Az Első kaland   Az Első kaland Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2009 11:37 am

Ezennel meghirdetem a fórum első kalandját.

*Két harmadéves sétált el az Igazgatói terem előtt. Nevetgéltek, beszélgettek, ahogy ezt abban a korban illik. Aztán, egy nagy, mágikusan védett ajtó mellett haladtak el. Az egyik megállt előtte, majd dermedve nézte a porosodó ajtószárnyakat. A másik pánikolva kérdezte tőle, hogy mi a baj, hogy miért nem mennek tovább, de ő meg sem mozdult. Segítségért kiáltott. Ekkor hirtelen az egyik ajtó kicsapódott, egy magas, rövid barna hajú ismerős férfi jött ki rajta, pálcával a kezében. Aggen'ath Igazgató úr. Rászegezte az ajtóra, majd a dermedt lányra a pálcáját. ~Priori icantatem...~ mormogta alig hallhatóan. ~Feléledt...~ arca egyaránt volt ijedt, de mégis izgatott...*

Szóval, mint olvashattátok is, az igazgató egy ideig visszazárta az Ősi Mágiát, a Halálos Bestiát, az Ősi Sárkányt... (gyengébbek kedvéért engem ^^) Ennek a történetét a kaland során lehet majd kideríteni. Várom az izgalombeli diákok jelentkezéseit. Dolguk az lesz, hogy felkutassák a Sárkányt, és érvényesítsék az Ősi Átkot.
A kalandot a staff felügyeli, szóval mindenkitől igényes játékot várok el! Jelentkezni lehet... mostantól
Vissza az elejére Go down
https://giriel.hungarianforum.com
 
Az Első kaland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első évfolyam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Giriel, a varázslók városa :: Aktív kalandok :: Kalandok és a mesterei-
Ugrás: