Giriel, a varázslók városa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriel, a varázslók városa

Giriel, a varázslók városa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jamiebooy XD

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Wolf
Admin
James Wolf


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2009. Mar. 29.

Jamiebooy XD Empty
TémanyitásTárgy: Jamiebooy XD   Jamiebooy XD Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2009 1:30 am

Jamiebooy XD 25k3c3t


Jamiebooy XD 24ysdxh


teljes név|| James Wolf
nem|| férfi
születési hely,idő|| London ; 1991. április. 03
kor]|| 18 éves
faj || ember
vér || félvér
évfolyam || negyedéves

Jamiebooy XD Zlrfit

1991 áprilisában születtem, a Károly-hercegben. Egy év múlva pedig megszületett a húgom, Abby. Édesanyám és édesapám gyógyítók voltak a Károly hercegben, ahova gyakran elvittek engem is, noha nem, mindig azért mert megsérültem, bár volt olyan is, hanem, inkább azért mert senki nem akart vigyázni rám, na jó, egy kicsit talán rossz voltam, ennyi az egész:D. Ezért is volt az, hogy anyuék kaptak egy naptárt és előre be kellett írniuk, hogy mikor visznek be minket a dolgozóba, mert ha én és Abby ott voltunk, akkor se gyógyítóknak, se betegeknek nem volt nyugta. Ennek ellenére én mégis csak egy helyen szerettem lenni az egész varázslókórházban, az pedig az az osztály volt ahol az olyan embereket tartották, akiknek kitörölték az emlékezetét, vagy súlyosabb agyi sérülést szenvedtek. Ott szívesen láttak engem, én meg azért szerettem ott lenni, mert úgy éreztem, hogy ott megértenek, akármilyen nagy hülyeséget mondtam ők mindig bólogattak és hallgatták tovább a szavaimat. Tudom, egy kicsit furán hangzik, de így volt.

Engem mindig is vonzott a mágia, kiskoromban mindig egy bottan hadonásztam és varázsigéket mormoltam, próbáltam ugyanazt mondani, amit a szüleim szoktak. Mondanom se kell a mugli gyerekek mind agyalágyultnak néztek és kiközösítettek, nem volt egy barátom se. Nyolc éves voltam, mikor is a konyhában ebédeltünk, és Abby ebéd közben piszkált meg minden, én meg nagyon bedühödtem rá és elkezdtem kiabálni vele. Abban a pillanatban az összes pohár sok kis darabra hullott az asztalon. Így mutatkozott meg az hogy a magam módján tudok varázsolni, még anyu sem bosszankodtt a poharak miatt hiszen egy egszerű "Reparoval" meg tudja őket javítani, ő is örült velünk mert ez azt jelentette, hogy nemsokára mehetek a Girielbe. Egyedül csak a húgom sírdogált az asztal mellett, mert megijedt.
Ennek örömére anyuék elvittek minket Skóciába, és megnéztünk mindenféle varázslatos dolog. Köztük a Lochnessi szörnyet is. Had ne mondjam rám sokkoló hatással volt az a hatalmas kelpi és én az óta is félek tőle, de Abby mikor meglátta csak nevetett és tapsikált, én nem értettem hogy minek örül ennyire.

14 éves voltam, amikor megjött a bagoly az első girieli levelemmel. Hát nem tudom, de szerintem olyan boldog még életemben nem voltam. Bár éjszaka volt, én mégis kiszaladtam az utcára és boldogan kiabáltam, hogy „Felvettek a Girielbe…Felvettek a Girielbe…!” Felkeltettem az összes szomszédot, de engem nem igazán érdekelt, hogy mivel fenyegetnek:). Másnap pedig már mentünk is a Tenna sétányra hogy megvegyük a szükséges felszereléseket, akkor kaptam meg Hádészt a fekete baglyomat, akkor megköttetett egy életre szóló barátság, kis kedvencemmel. Bementünk a boltba, körülnéztem és egyből megakadt rajta a szemem, ennél jobb és szebb baglyot nem is választhattam volna.

Január elsején fájó szívvel búcsúztam el szüleimtől, a nagyitól és persze Abigail-től, de azért örültem, hogy végre elmehetek a Girielbe. Szerencsés Az első évem nagyon gyorsan eltelt, szinte észre sem vettem és máris itt volt a második. A harmadik évben volt az első barátnőm. Amynek hívták. A kapcsolatunk kevesebb, mint egy évig tartott. Ugyanis nemrég közölte velem hogy neki van egy angol pasija. Hát mondhatom nagyon örültem neki. De ez van! ;D

Jamiebooy XD 2i1i9gm

Ő az a fajta ember, akivel ha találkozol garantált a nevetés, mindig meg tud nevettetni, legyen akármekkora rosszkedved is. A barátaitól, senki és semmi nem tudja elszakítani, eléggé hűséges, és ha kell akkor kiáll mellettük. Akadnak neki ellenségei, itt például az olyan Melainosokra gondolok, akik senkit sem szeretnek csak egymást, no meg magukat Very Happy. Ha történik vele egy rossz dolog, akkor nem keseredik el, ő inkább leül és végiggondolja a dolog jobb oldalát. Képes elfogadni a változásokat életében.


Jamiebooy XD 6hsxas

mindig || olvasás,
rock,
randizás,
együttlét a barátokkal,
bulik,
kviddics,
állatok
futás, testedzés,
rágó,
Graenorn
soha || cigi,
drog,
bájitaltan,
sötét varázslatok,
romantika Razz
pontosság
dementorok || Mint sok ember, ő is fél a haláltól.
mumus || acromantula
titkok ||
Titkolja félelmét a kelpiktől.
Hogy igazából szereti Abbyt.
Szereti a mugli filmeket.
rossz szokás ||
Nagyon rendetlen, trehány.
Ha ideges akkor folyamatosan jár a lába és dobol a kezével.
Gyakran álmodozik, és ilyenkor eléggé furcsa arcot vág.

Jamiebooy XD 11wdbo7

apa || Thomas Wolf; 45 évesen elhunyt; aranyvérű varázsló
anya ||Arya Eldor (később:Arya Wolf); 42 évesen elhunyt; sárvérű boszorkány
testvérek ||Abigail Wolf 16 éves
nagyi l lRegina Winners 65 éves, félvér
családi állapot || egyedülálló
állatok || egy fekete bagoly –neve: Hádész
sárkányod: Magyar mennydörgő, neve: Graenorn

Jamiebooy XD 14w6t1f

varázslói ismeretek || Kedvenc tantárgyaim:mágiatörténet, átváltoztatástan és sötét varázslatok kivédése, mugliismeret és Legendás Lények Gondozása, tünde-nyelv.
mugli képzettségek || Nagyon jól gitározok.
pálca típusa || 15 hüvelyk, magyal, sárkány szívizomhúr
különlegesség || Van egy láthatatlanná tévő köpenyem, amit aputól kaptam a 13. születésnapomra. Animágus vagyok, állatalakom: puma
patrónus || puma alakú
seprű|| Vanethem 2007


A hozzászólást James Wolf összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 04, 2009 10:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
A Sárkány
Admin
A Sárkány


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2009. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Dánia, Giriel i Varad

Jamiebooy XD Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jamiebooy XD   Jamiebooy XD Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2009 10:43 am

Tetszik, csak annyi baj van ott az elején, hogy miért mugli kórházban született, mikor szülei a Károly herceg-bendolgoztak? o.O
Ha ezt kijavítottad, elfogadom! Smile Ja, és házad a...

Dorthon
Vissza az elejére Go down
https://giriel.hungarianforum.com
 
Jamiebooy XD
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Giriel, a varázslók városa :: Karakteralkotás :: | Előtörténetek | :: Dorthon-
Ugrás: