Giriel, a varázslók városa

Giriel, a varázslók városa

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Sötét Varázslatok kivédése tanterem...

Go down 
SzerzőÜzenet
A Sárkány
Admin

Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Sötét Varázslatok kivédése tanterem...   Pént. Ápr. 03, 2009 11:34 pm

A 9-es tanterem. Itt van Anna von Hansen tanterme és szobája.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://giriel.hungarianforum.com
Anna von Hansen
Kalandmester
Kalandmester

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok kivédése tanterem...   Szomb. Ápr. 04, 2009 12:23 pm

Év eleje...

Belépek a... hát fogjuk rá, hogy nagy szobámba. Pálcámmal a nagy bőrönd felé bökök, mely tarkás színében úszik. Pár perc alatt végzek a kicsomagolással, Hyphaiát elengedem, hagy nézzen szét a környéken, hisz már régen jártunk itt. Egy nyár, te jó ég. Hogy elrepült. Észre se vettem. Két hét Amerikában, egy Angliában, és még pár nap Finnországban... ez volt az ezévi nyaralásom. Jó volt, meg kell hagyni.
*Nézzél szét, kicsikém...* - mondom szeretett sárkányomnak a tudatom segítségével.
*Köszi, már teljesen elgémberedtem...* - válaszolta a már jól ismert mennydörgő férfi hangján, melyet csak saját fejemben hallok, mégis olyan... olyan mintha mindenkinek hallania kéne. A nyugalom nyers erőforrása.
Hyph' röpködni kezdett a szobámban.
Leültem az ágyra, majd göngyörgetni kezdtem a hajam. Pffff... Fogaim közt kipréseltem a levegőt. Túl gyorsan pattantam fel, megszédültem. Kinyitottam kézitáskámat, előkotortam a vadonat-új tanári kézikönyvemet. Egy vastag, kemény fedelű rózsaszín könyv, mely kifejezetten tanítást elősegítőnek kézikönyvnek készűlt. Leraktam a poros padra, gyorsan pálcámmal mormogtam egyet, majd a por huss... elillant. Elővettem pennát és tintát. Kinyitottam a könyvet.
~Hmmmm...~ gondoltam magamban, mikor megszagoltam a finom új szagú papírt.
Első évfolyam... - kezdtem felírni az első két szót.
Gondoltam, ha már itt unatkozok első perceimben, megírom legalább egy évfolyam tanmenetét... Kell nekik... hm... Itt tanulják meg a... Előkaptam egy régi (azaz tavalyi xD) hasonló kézikönyvemet. Áá... meg is van. Néhány pajzsbűbáj alapfokon, egy-két átok, rontás. Aztán mutatok nekik pár jó kis trükköt....
Felhasználó profiljának megtekintése
Anna von Hansen
Kalandmester
Kalandmester

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok kivédése tanterem...   Vas. Ápr. 05, 2009 5:25 am

Harvenien

Alig telt el tíz perc, Hyp' visszajött a nagy ablakon keresztül. Szépen landolt asztalomon.
*Na, mi van apróság?* - kérdeztem fel se tekintve könyvemből.
*Semmi... Alcia is megérkezett...*
- Pf...
Utálom őt. Egy kis senkiházi szajha, akinek épp kapóra jött, hogy tünde anyja össze szűrte a levet az akkori igazgatóval. Most meg, Harvenien munkát ajánlott neki. Még szerencse, hogy a legtöbb tanár azért van itt, mert ő a legjobb mágiaága terén. Ha mind úgy kerülnénk be, mint Alicia, akkor senki sem lenne igazi tanár és a diákok sem tudnának semmit.
*Gyere kicsim, nézzünk szét az új diákjaink közöt.* - mondam, miután meghallottam a giliath-i vonat zaját miként megérkezett.
*Mit csináltál?*
*Csak nekiugrottam a tanterveknek, de már látom, hogy még nem vagyok ráhangolódva. Menjünk...*
Ekkor hírtelen kinyílt az ajtó.
Harvenien!
- Óh... jónapot uram! Mit óhajt szerény személyemtől? - kérdeztem negédesen.
Felhasználó profiljának megtekintése
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok kivédése tanterem...   

Sötét Varázslatok kivédése tanterem...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal